JSA Psychotherapy Logo JSA Psychotherapy Logo JSA Psychotherapy Logo

Polska Psychoterapia

O nas

Jak możemy pomóc

W JSA wierzymy, że każda osoba, którą widzimy, jest indywidualną i wyjątkową w swojej naturze istotą. Żadne dwa zestawy wyzwań i potrzeb nie są takie same, więc dlaczego powinna być taka psychoterapia?

To godny pochwały pomysł. Różnica jaką sie cechuje JSA w porównaniu do innych organizacjii polega na tym, że dysponujemy wymaganym doświadczeniem I eskeprtyzą z zakresu psychoterapi która pozwala nam w osiągnieciu tego celu.

Nasi oddani profesjonaliści oferują kilkanaście różnych usług z zakresu psychologii i psychoterapii. Sesje psychoterapeutyczne oferowane są w Manchesterze, Liverpoolu oraz Burnley. Otrzymujemy skierowania od sektora prawnego, korporacyjnego, zdrowotnego, samorządu lokalnego i edukacji.

Chcemy by każdy klient otrzymał najlepsze możliwe wsparcie, dlatego JSA oferuje sesje psychoterapeutyczne w języku polskim. Posiadamy wykwalifikowanego i doświadczonego polskiego psychoterapeute który oferuje usługi w każdym z naszych gabinetów, Manchester, Liverpool i Burnley.

Jako zespół JSA działa na zasadzie wzajemnej konsultanci, aby wspólnie zapewnić prawdziwie holistyczne podejście. W razie potrzeby mozemy przekierować klienta do innego czlonka zespołu w czasie leczenia, jeśli wymaga tego sytuacja. Wszystko zrobione płynnie, wewnątrz JSA.

I każdy kierunek leczenia nie ma tej samej długości, sześciu lub ośmiu tygodni. Ludzie, jak mówimy, są jednostkami i reagują na różne sposoby. Zatem okresy leczenia są różne I elastyczne w swojej naturze. Nie możemy sobie wyobrazić by nasza praca psychoterapeutyczna wygladała w jakikolwiek inny sposób.

Czytaj więcej

Nasza misja

“Z pełną dedykacją oferujemy usługinaszym klientom, niezależnie odwieku, bez względu na problem, JSAPsychotherapy ma specjalistę, którybędzie Cię wspierać.”

Po pierwszej rozmowie nasz zespół pracuje z podanymi informacjami, aby ocenić, który z naszych terapeutów jest najlepiej przygotowany do podjęcia skierowania. Jako zespół specjalistów jesteśmy dumni nie tylko z dopasowania naszych klientów do najbardziej odpowiedniego programu terapii, ale także dopasowania ich do najbardziej odpowiedniego terapeuty.

polish-full-width
Inne powody by wybrać JSA:
  • Odpowiadamy szybko. Na przykład wiemy, że wykonanie szybkiej oceny może być kluczowe, kiedy zegar tyka a postępowanie opiekuńcze jest w toku. Jako prywatna praktyka mamy możliwość nadania priorytetu pilnym przypadkom, ale także uniknięcia długich list oczekujących na leczenie.
  • Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje, tytuły doktorackie, magisterskie i pierwsze stopnie naukowe w odpowiednich dziedzinach. Oferujemy sesje w języku polskim na terenie Manchesteru, Liverpoolu oraz Burnley. Jako zespół posiadamy członkostwo ośmiu organizacji zawodowych, w tym Brytyjskiego Towarzystwa Psychologów, Brytyjskiego Stowarzyszenie Counsellingu i Psychotherapii oraz Brytyjskiego Stowarzyszenia Seksuologów.
  • JSA ma akredytację do oferowania specyficznych terapii, takich jak Terapia Behawioralno Poznawcza znana jako CBT czy Terapia odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych znana jako EMDR. Ponadto wkrótce bedziemy skladać podanie o zatwierdzenie naszej organizacji jako wysoko jakościowej praktyki przez towarzystwo Ofsted.

Nasz zespół

Jesteśmy dynamicznym zespołem oddanych profesjonalistów oferujących usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego. Nasze gabinety znajdują się w Burnley ale oferujemy sesje również w Manchesterze I Liverpoolu. Praktyka ma na celu zapewnienie profesjonalnej, przyjaznej i wydajnej usługi od konsultacji lub skierowania do oceny i leczenia. Praktyka została założona w 2003 roku przez Julie Stirpé, która prowadzi silny zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych psychologów i psychoterapeutów.

Zespół stale się rozwija i ewoluuje, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszej bardzo szerokiej bazy klientów; oferujemy tradycyjne podejścia terapeutyczne w połączeniu z najnowszymi, opartymi na badaniach modelami terapeutycznymi i staramy się zachować wrażliwe, współczujące, indywidualnie ukierunkowane interwencje psychologiczne i terapeutyczne. Ta praktyka znana jest ze świadczeń niezależnej opinii biegłego w ramach

rodzinnego systemu sądowego, oferując niezależną ekspercką ocenę psychologiczną i psychoterapeutyczną dorosłych, dzieci i rodzin w postępowaniach rodzinnych i opiece władz lokalnych. Zapewniamy edukację psychologiczną i specjalne usługi interwencyjne dla szkół i osób; pakiety wspierające klientów usług społecznych i szeroki zakres usług terapeutycznych dla osób, par i rodzin, które chcą uzyskać dostęp do leczenia prywatnego. Nasza profesjonalna i nowoczesna praktyka obejmuje w pełni wyposażoną terapię poprzez zabawe i salę do prowadzenia oszacowań, pokoje rodzinne oraz indywidualne sale terapeutyczne. Dostępna jest również sala konferencyjna, pomieszczenia szkoleniowe i konferencyjne.

Nasza obietnica dla klientów
“W JSA zapewniamy wszystkim interesariuszom trwałe rezultaty w sposób responsywny.”